RAMA NS BIKES 2014 SURGE EVO

Freeride połączony z uniwersalnością
Rama rowerowa przeznaczona przede wszystkim do Freeridu oraz downhillu. Sprawdzi się ona jednak, także podczas poruszania się po długich trasach. Jest to spowodowane przede wszystkim jej konstrukcją.

Doskonały styl
Rama cechuje się doskonałym stylem. Dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych i znajdują się na niej specjalne nadruki. Dodają one ramie przede wszystkim sportowego wydźwięku i podkreślają jej jakość. Zastosowany lakier odporny jest na warunki atmosferyczne. Pozwala to na dłuższe zachowanie fenomenalnego wyglądu produktu. Wykorzystany lakier jest specjalnie stworzony do współpracy z tworzywem z którego wykonana jest rama.

Najwyższa jakość wykonania
Rama ns surge to przede wszystkim jakość wykonania. Ze względu na jej przeznaczenie producent wykorzystał bardzo trwałe materiały. Połamanie ramy jest praktycznie niemożliwe. W całości wykonana jest ona ze stali. Wszystkie elementy połączone są ze sobą za pomocą najwyższej jakości spawów. To właśnie one dają nam poczucie pełnego bezpieczeństwa nawet podczas najbardziej ekstremalnej jazdy.

Cena
Mimo tego, że jest ona stosunkowo wysoka to jest w pełni adekwatna do jakości produktu. Zastosowanie bardzo trwałych materiałów sprawiło, że produkt ten jest jednym z najlepszych na rynku. Warto więc zainwestować w nią i w pełni cieszyć się z jej użytkowania. Dodatkowo należy pamiętać o tym że to właśnie rama jest jednym z najważniejszych elementów w rowerze. Jest to szczególnie ważny element w przypadku freeridu oraz downhillu, w których występują bardzo duże przeciążenia.

Podsumowanie
Podsumowując rama ta jest jedną z najlepszych dostępnych na rynku. Nadaje się ona w zupełności do półprofesjonalnego zastosowania. Jej jakość zapewnia nam bezpieczeństwo które podczas ekstremalnej jazdy na rowerze jest bez wątpienia rzeczą najważniejszą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *